Anıl Tetik Fan Club
Anıl Tetik Fan Club
Anıl Tetik Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anıl Tetik Fan Club

Anıl Tetik Fan Club

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SELENA GOMEZ:"Özel Hayatımdaki Şeyleri Cidddiye Almıyorum"

YazarMesaj
invisible
Admin
invisible

SELENA GOMEZ:"Özel Hayatımdaki Şeyleri Cidddiye Almıyorum" Empty
MesajKonu: SELENA GOMEZ:"Özel Hayatımdaki Şeyleri Cidddiye Almıyorum"   SELENA GOMEZ:"Özel Hayatımdaki Şeyleri Cidddiye Almıyorum" LockÇarş. Ağus. 08, 2012 2:10 pm

Selena Gomez, Teen Vogue dergisinin Eylül sayısına konuk oldu. 20 yaşındaki oyuncu, müzikten, ilişkisinden ve daha birçok şeyden bahsetti.

Romantik yaşamı üzerine;

Çok eğlenceli. Çok şanslı biriyim. 20 yaşındayım. Özel hayatımdaki hiçbir şeyi ciddiye almıyorum. Etrafımda iyi insanlar var. Diğer şeyler kendiliğinden oluyor zaten.

Genç rollerden uzaklaşması üzerine;

Monte Carlo o zamanlar benim için iyi bir adımdı, ama bir daha öyle birşey yapmak istemiyorum.

Oyunculuk hedefleri;

Disney Channel'ın bir parçası olmak harika birşeydi benim için. Dizim başarılı olduğu için çok mutluyum ama oyunculuk daha ciddiye almak istediğim birşey. İster istemez kendimi başarılı hissetmiyorum. İş oyunculuğa gelince bambaşka bir karakter yaratmak istiyorum.

Sıradaki albüm;

Farklı, daha olgun ama hala eğlenceli olacak.

Hayal ettiği düet;

Justin Timberlake'le çalışabilmek için herşeyi yaparım! Ama böyle birşey olmayacak sanırım çünkü müzik yapmıyor artık galiba. Müziğini çoook seviyorum.

https://aniltetikfan.yetkin-forum.com

SELENA GOMEZ:"Özel Hayatımdaki Şeyleri Cidddiye Almıyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selena Gomez
» Selena Gomez Karışık Gif
» Selena Gomez Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey!
» Selena Gomez'in sevgilisi bileğinde
» Selena Gomez Hayranlarına Sürpriz Yaptı